CMS Centrum medievistických studií

Jilská 1
110 00 Praha 1
tel.: (+420) 221 183 245
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Studia Mediaevalia Bohemica 6/2014, číslo 1

studia-mediaevalia-bohemica-5-2014-cislo-1

Obsah

Editorial

 

Články a studie

 

  • Petr Kubín (Charles University, Prague), Středověký kult sv. Mořice v Čechách a na Moravě (The medieval cult of St Maurice in Bohemia and Moravia)
  • Petr Elbel (Masaryk University, Brno), Olomoucký biskup Jan Železný a Zikmund Lucemburský. Příspěvek k poznání Zikmundovy spojenecké sítě v českých zemích a jeho dvorských struktur (Bishop of Olomouc Jan Železný and Sigismund of Luxembourg. A contribution to the knowledge of Sigismundʼs allied networks in the Czech Lands and his court structures)
  • Přemysl Bar (Regesta imperii, Vienna), Neznámá falza listin Zikmunda Lucemburského a falzátorská činnost Oldřicha II. z Rožmberka (Unknown forgery of the deeds of Sigismund of Luxembourg and the counterfeiting activity of Oldřich II of Rožmberk)

 

Recenze

 

Anotace

 

Diskuse

 

> anglické abstrakty

 

/ Anotace

Joomla SEF URLs by Artio

CMS © 2014 | webdesign / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo Filosofický ústav AV ČR AV ČR