CMS Centrum medievistických studií

Jilská 1
110 00 Praha 1
tel.: (+420) 222 222 146
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Co je CMS

Edice Věda kolem nás je soubor propagačních sešitů sloužících k prezentaci vědy, její historie a veda kolem_nas_CMSaktuálních výsledků středoškolským studentům, učitelům a širší veřejnosti. Jejím cílem je přehledným a srozumitelným způsobem adresáty seznamovat s jednotlivými podobami vědy a výzkumu, ale také s existencí a výzkumem jednotlivých pracovišť Akademie věd. Edici vydává Nakladatelství Academie ve spolupráci s těmi pracovišti, které mají zájem se touto formou představit veřejnosti. Každý svazek proto přinese rovněž přiměřenou informaci o pracovišti, jenž jej vytvořil. Řídícím orgánem edice je její redakční rada ustavená Radou pro popularizaci vědy.

V roce 2018, u příležitosti 20. narozenin CMS, vyšel sešit věnující se historii a současnosti Centra medievistických studií, který připravili Robert Novotný, Pavel Soukup a Václav Žůrek. Publikace je zdarma k sehnání na našich prodejnách a akcích spojených s ústavy AV ČR. Na našem webu máte možnost si jej stáhnout ve formátu PDF (1,5 MB). Sešit je vydáván, aby byl dále sdílen a šířen.

 

 

Joomla SEF URLs by Artio

CMS © 2014 | webdesign / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo Filosofický ústav AV ČR AV ČR