CMS Centrum medievistických studií

Jilská 1
110 00 Praha 1
tel.: (+420) 221 183 245
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Knihovna

ilnomedelrosaKnihovna CMS je autonomní součástí Knihovny Filozofického ústavu AV ČR se specializovaným fondem orientovaným na problematiku českého i evropského středověku. Je určena primárně pracovníkům CMS coby příruční knihovna, její umístění v prostorách studovny CMS však poskytuje možnost jejího využití též doktorandům, vědeckým pracovníkům, studentům, badatelům a dalším zájemcům. Provoz knihovny se řídí badatelským řádem. Knihovnu spravují Stanislav Hlaváč a Eliška Jennings.

Pro vyhledávání knižních titulů můžete využít katalog FLÚ AV ČR, který eviduje většinu knižního fondu CMS. Pokud nenaleznete, co hledáte, můžete použít tradiční přírůstkové seznamy ve formátu .XLS - katalog knihovny a katalog periodik. Vyhledávat lze pomocí Ctrl+F (seznamy jsou rozděleny na fond knih a fond časopisů). V posledním sloupci vpravo naleznete u každé knihy lokační značku, která odkazuje na umístění v knihovně. Přírůstkové seznamy jsou pravidelně aktualizovány a jsou v nich zapsány všechny knihovní jednotky z fondu CMS.

UPOZORNĚNÍ: Pokud si stahujete katalog knihovny a vyhledávač Vám hlásí soubor jako potenciálně rizikový, nebojte se, je to dáno nejnovějšími updaty prohlížečů Chrom a Firefox.

Joomla SEF URLs by Artio

CMS © 2014 | webdesign / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo Filosofický ústav AV ČR AV ČR