CMS Centrum medievistických studií

Jilská 1
110 00 Praha 1
tel.: (+420) 221 183 245
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Czech Medieval Sources online

Logo Strategie_V2

Portál Czech medieval sources online zveřejňuje významné edice k českým středověkým dějinám. V současné chvíli je takto dostupných 797 svazků a měsíčně přibývá kolem šesti svazků. Správci databáze jsou Robert Novotný, a Jakub Jauernig.

Budeme rádi za jakékoli připomínky k obsahu portálu, ať již z hlediska funkčnosti, náplně či upozornění na případné chyby. Své podněty a připomínky směřujte na mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Do databáze Czech Medieval Sources online byly v únoru 2020 přidány následující edice: Archiv český 37/3 (resken); Autograf M. J. Husi, ed. F. M. Bartoš; Jakoubek ze Stříbra: Výklad na Zjevenie sv. Jana 2, ed. F. Šimek; Mistra Stanislava ze Znojma „De vero et falso", ed. V. Herold; Mikuláš Konáč z Hodiškova: Pravidlo lidského života, ed. M. Kopecký; Staročeské divadelní hry I, ed. Josef Jireček; Voldřich Prefát z Vlkanova: Cesta z Prahy do Benátek, ed. K. Hrdina; Tomáše ze Štítného Knížky o hospodářovi, ed. V. Foch.

 

Vstup do databáze

 


 

Upozornění pro uživatele: Program je optimalizován pro vyšší rozlišení. Pokud by se Vám - zejména na přenosných počítačích - nerozklikávala lišta až dolů, zkuste zobrazení na celou obrazovku (zapíná i vypíná se F11).

 

Joomla SEF URLs by Artio

CMS © 2014 | webdesign / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo Filosofický ústav AV ČR AV ČR