CMS Centrum medievistických studií

Jilská 1
110 00 Praha 1
tel.: (+420) 221 183 245
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Czech Medieval Sources online

Logo Strategie_V2

Portál Czech medieval sources online zveřejňuje významné edice k českým středověkým dějinám. V současné chvíli je takto dostupných 797 svazků a měsíčně přibývá kolem šesti svazků. Správci databáze jsou Robert Novotný, a Jakub Jauernig.

Budeme rádi za jakékoli připomínky k obsahu portálu, ať již z hlediska funkčnosti, náplně či upozornění na případné chyby. Své podněty a připomínky směřujte na mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Do databáze Czech Medieval Sources online byly v březnu 2020 přidány následující edice: Desky zemské Království českého I/1. Kvatern trhový běžný černý od léta 1541-1542, ed. A. Vavroušková; Základy starého místopisu Pražského. Registřík jmen osobních, ed. V. V. Tomek; Texty ke studiu jazyka a písemnictví staroslověnského (rev. vyd.), edd. M. Weingart – J. Kurz; Listy Bratra Jana a Kronika velmi pěkná o Janu Žižkovi (kratší verze); Listy Oldřicha, probošta steinfeldského, do Čech a na Moravu zaslané.

 

Vstup do databáze

 


 

Upozornění pro uživatele: Program je optimalizován pro vyšší rozlišení. Pokud by se Vám - zejména na přenosných počítačích - nerozklikávala lišta až dolů, zkuste zobrazení na celou obrazovku (zapíná i vypíná se F11).

 

Joomla SEF URLs by Artio

CMS © 2014 | webdesign / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo Filosofický ústav AV ČR AV ČR