CMS Centrum medievistických studií

Jilská 1
110 00 Praha 1
tel.: (+420) 221 183 245
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Czech Medieval Sources online

Portál Czech medieval sources online zpřístupňuje prameny k českým středověkým dějinám. V sekci Fontes jsou publikovány naskenované edice opatřené fulltextovým vyhledáváním (v současné chvíli je takto dostupných 885 svazků).

 Sources

Sekce HyperFontes obsahuje metadata k dílům a autorům zveřejněných ve Fontes (v současné chvíli je takto dostupných 421 záznamů).

HyperFontes

Fontes

Uživatele žádáme, aby v rámci udržení dalšího rozvoje databáze včlenili do svých odborných publikací vzniklých za pomocí Czech Medieval Sources Online níže uvedenou formulku. Ta ve výkaznictví nijak nekonkuruje standardním dedikacím, jde pouze o statistický záznam pro účely MŠMT, z jehož prostředků bude nyní databáze sponzorována.

[Studie/publikace] využila databázi Czech Medieval Sources online, kterou poskytuje výzkumná infrastruktura LINDAT/CLARIAH-CZ (https://lindat.cz) podporovaná MŠMT ČR (projekt č. LM2023062).

Budeme rádi za jakékoli připomínky k obsahu portálu, ať již z hlediska funkčnosti, náplně či upozornění na případné chyby. Své podněty a připomínky směřujte na mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


 

Upozornění pro uživatele: Program je optimalizován pro vyšší rozlišení. Pokud by se Vám - zejména na přenosných počítačích - nerozklikávala lišta až dolů, zkuste zobrazení na celou obrazovku (zapíná i vypíná se F11).

 

Joomla SEF URLs by Artio

CMS © 2014 | webdesign / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo Filosofický ústav AV ČR AV ČR